previous arrow
next arrow
Slider

Darujte svoje 2%

naše občianské združenie funguje už skoro dva roky. Po prvý krát dávame Vám, naším užitočním, podporovateľom, možnosť darovať nám 2% z dane.
2% z dane nám pomôžu zorganizovať naše hlavné podujatia Baťoviansky rínok, Punčobranie. Taktiež môžu pomôcť k bežnej činnosti združeniu.

INFO

Baťoviansky rínok

Aj keď pandémia zúri v našej krajine a v našom okrese, budeme sa snažiť pripraviť Váš obľúbený Baťoviansky rínok. V stredu 15. septembra 2021 sa stretneme v mestskej tržnici a v parku M.R. Štefánika v Partizánskom. DÚFAME.

Chlieb s maslom

„ŽENY SA SKRÁTKA K MUŽOM NEHODIA“

Som slobodný!!! Kľúčová veta tohto nádherného príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu ako v nich zotrvať. 
“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…” Striedanie pocitov šťastia a beznádeje „slobodného muža“, na druhej strane lákavý svet lásky a istoty sú hlavnou dilemou mužského sveta. Treba počítať so všetkým... aj s tým dobrým… a aj s hrozbou, že skončíte “ o chlebe s maslom”.

VSTUPENKY

Sme občianske združenie UŽITOČNÍ ĽUDIA

 

Názov občianskeho združenia vznikol, ako spojenie našich predstáv, čomu by sme sa spoločne chceli venovať. Spoločnou diskusiou sme prišili k slovu, ktoré bude vystihovať naše aktivity - užitočný.

kto sme
­