previous arrow
next arrow
Slider

Darujte svoje 2%

naše občianské združenie funguje už skoro dva roky. Po prvý krát dávame Vám, naším užitočním, podporovateľom, možnosť darovať nám 2% z dane.
2% z dane nám pomôžu zorganizovať naše hlavné podujatia Baťoviansky rínok, Punčobranie. Taktiež môžu pomôcť k bežnej činnosti združeniu.

INFO

Baťoviansky rínok

15. septembra 2021

Aj keď pandémia zúri v našej krajine a v našom okrese, budeme sa snažiť pripraviť Váš obľúbený Baťoviansky rínok. V stredu 15. septembra 2021 sa stretneme v mestskej tržnici a v parku M.R. Štefánika v Partizánskom. DÚFAME.

Chlieb s maslom

19. septembra 2021

„ŽENY SA SKRÁTKA K MUŽOM NEHODIA“

Som slobodný!!! Kľúčová veta tohto nádherného príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu ako v nich zotrvať. 
“Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…” Striedanie pocitov šťastia a beznádeje „slobodného muža“, na druhej strane lákavý svet lásky a istoty sú hlavnou dilemou mužského sveta. Treba počítať so všetkým... aj s tým dobrým… a aj s hrozbou, že skončíte “ o chlebe s maslom”.

VSTUPENKY

DESMOD Teatro set

14. novembra 2021

Skupina sa fanúšikom predstaví tak, ako ste ju v Partizánskom ešte nemohli vidieť. Po celom Slovensku zahrajú špeciálny TEATRO SET. V niekoľkých mestách predvedie zmes akustických úprav hitov a jemne drzého slova pod prísnou rukou principála, krotiteľa a eskamotéra Michala Malichera. Nenechajte si ujsť Desmod v divadelnej polohe.
Humor, skeče a netradičné úpravy hitov! Tak vyzerá šiesty ročník špeciálneho TEATRO SET.ovensko.

INFO

Sme občianske združenie UŽITOČNÍ ĽUDIA

 

Názov občianskeho združenia vznikol, ako spojenie našich predstáv, čomu by sme sa spoločne chceli venovať. Spoločnou diskusiou sme prišili k slovu, ktoré bude vystihovať naše aktivity - užitočný.

kto sme
­